Raudristi Rüütliristiga hinnatud välismaalased Relva-SSis

Belgia
SS-Hauptsturmführer Leon Degrelle (20 Feb 1944) *
SS-Untersturmführer Leon Gillis (30 Sep 1944)
SS-Untersturmführer Jacques Leroy (20 Apr 1945)
SS-Sturmmann Remi Schrijnen (21 Sep 1944)

Eesti
SS-Hauptsturmführer Paul Maitla (23 Aug 1944)
Waffen-Unterscharführer Harald Nugiseks (9 Apr 1944)
SS-Sturmbannführer Alfons Rebane (23 Feb 1944) *
SS-Obersturmbannführer Harald Riipalu (23 Aug 1944)

Holland
SS-Rottenführer Derk-Elsko Bruins (23 Aug 1944)
SS-Untersturmführer Joop Havik (6 May 1945)
SS-Sturmmann Gerardus Mooijman (20 Feb 1943)
SS-Unterscharführer Kaspar Sporck (23 Oct 1944)

Läti
Legion-Untersturmführer Mervaldis Adamsons (25 Jan 1945)
Waffen-Untersturmführer Roberts Ancans (25 Jan 1945)
Waffen-Hauptscharführer Zanis Ansons (25 Jan 1945)
Waffen-Obersturmbannführer Karlis Aperats (21 Sep 1944)
Waffen-Hauptsturmführer Zanis Butkus (21 Sep 1944)
SS-Obersturmführer Andrejs Freimanis (5 May 1945)
Waffen-Obersturmführer Roberts Gaigals (5 May 1945)
Waffen-Obersturmbannführer Nikolajs Galdins (25 Jan 1945)
Waffen-Sturmbannführer Voldemars Reinholds (9 May 1945)
SS-Unterscharführer Alfreds Riekstins (5 Apr 1945)
SS-Unterscharführer Karlis Sensberg (9 May 1945)
Waffen-Standartenführer Woldermars Veiss (9 Feb 1944)

Prantsusmaa
Legion-Unterscharführer Francois Apollat (29 Apr 1945)
SS-Hauptsturmführer Henri-Josef Fenet (29 Apr 1944)
Legion-Unterscharführer Eugene Vaulot (29 Apr 1945)

Taani
SS-Unterscharführer Egon Christophersen (11 July 1944)
SS-Obersturmführer Johannes Hellmers (5 Mar 1945)
SS-Untersturmführer Sören Kam (7 Feb 1945)

*Tammelehed RR juurde